Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 67075945-50
390 МКД
190 МКД
190 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""