Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 37032505-99
Šifra proizvođača: 37032505
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан Постава: 80% Полиуретан 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37055830-50
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37067730-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37065948-80
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37055831-61
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37045949-80
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37074059-43
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37065830-61
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200265_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200268_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014284
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014283
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014235
3.790 МКД