Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 196384_NV
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYP05-2000
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYP18-2000
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYP18-7029
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYP19-2000
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYP20-2000
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS013734
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS013732
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS013731
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 198333_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS013572
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS013569
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37094036-99
990 МКД