Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 196617_BL
1.190 МКД
595 МКД
595 МКД
Заштеда: 595 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава 100%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara
1.190 МКД
595 МКД
595 МКД
Заштеда: 595 МКД
Извести ме за попуст
2
1