Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
SPRINGFIELD

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 8203106-01
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8203109-18
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8203107-18
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8203108-01
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8203111-30
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8203111-01
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8203106-30
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50470709-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50470732-001
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50470760-002
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50470760-001
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50470746-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50470746-002
3.990 МКД