Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
BOSS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 50470784-001
6.990 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50479905-003
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50479898-001
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8204014-14
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8204012-33
990 МКД