Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
CALVIN KLEIN

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: K60K608747-BAX

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 56%Полибутрал 25%термопластк еластин 19%полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37040127-88
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196964_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196384_NV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 197380_PK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 197380_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196904_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 197373_OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196388_YL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196384_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196968_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196966_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 196385_BG
990 МКД