Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
CALVIN KLEIN

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: K50K506762-0GX
3.190 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50%Полиуретан 50%кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ A25U6-001
3.490 МКД