Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
TIMBERLAND

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: A25RN-A58
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 60% Нубук Кожа, 40% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ AM0AM07413-BDS
5.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ AM0AM07292-0HF
5.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ K50K506385-BAX
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ A25U6-001
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ AM0AM07292-BDS
5.390 МКД