Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
MANGO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 37071280-CU
Šifra proizvođača: 37071280
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Говедска кожа Влошка: 100% Биволаска кожа Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 197641_CA
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 195805_CA
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41