Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
INUIKII

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 70103-006-WHITE
15.490 МКД
10.790 МКД
10.790 МКД
Заштеда: 4.700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд INUIKII
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Текстил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 3223015-97
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 50470716-111
9.310 МКД
Заштеда -30%
13.290 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ WF310170A-01C
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GSS012701
3.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ WF310170A-35C
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 194527_OW
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GSS012630
3.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 233025-753-151
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 231570-642-114
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ LJ000024
9.390 МКД
Заштеда -20%
11.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ SM11001541-107
3.390 МКД
Заштеда -21%
4.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ Y02854P4441-8327
4.190 МКД
Заштеда -21%
5.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40