Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
INUIKII

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 70104-008-PINK
13.990 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 4.200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд INUIKII
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Текстил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973762-71
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 233025-753-181
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9883307-76
395 МКД
Заштеда -50%
790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ WF310158A-5YA
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ 1126350-PFTR
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ EN0EN01820-THE
3.790 МКД
Заштеда -19%
4.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973745-71
1.199 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4993659-70
1.189 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973740-70
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8972072-72
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8972052-71
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8972067-73
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
S
M
L