Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 8973752-46
1.490 МКД
1.049 МКД
1.049 МКД
Заштеда: 441 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100% Памук, Постава: 100% Памук, Ѓон: 90% Етилен Винил Ацетат 10% Полиестер

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973761-48
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 70704-074-TAUPE
6.290 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973751-46
749 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973756-48
749 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973743-48
749 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973750-44
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8973735-44
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ WF110143A-05Q
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
S
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4992469-47
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8972004-48
387 МКД
Заштеда -70%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8979413-41
610 МКД
Заштеда -50%
1.219 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8979812-48
555 МКД
Заштеда -50%
1.109 МКД
Големина
S
M
L