Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАПУЧИ
LIU.JO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: LJ000014
Isbn: BA2173EX057-S1804
4.790 МКД
3.390 МКД
2.712 МКД
Заштеда: 2.078 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 197538_GD
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 195805_MD
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 197538_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 197641_CA
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ Y02854P4441-8985
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ Y02854P4441-8994
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ SM11001773-748
5.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ SM11001943-045
5.290 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ YW0YW00103-LRE
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ YW0YW00103-XL1
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 197499_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 196519_BK
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40