Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 8973734-66
Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
  • ( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 99% Полиестер 1% Еластан, Постава: 99% Полиестер 1% Еластан, Ѓон: 90% Етилен Винил Ацетат 10% Полиестер

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 234221-753-76
1.274 МКД
Заштеда -36%
1.592 МКД
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 27036310-20
1.341 МКД
Заштеда -55%
1.490 МКД
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41