Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 8972039-96
Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 100% Полиестер, Постава: 100% Полиестер, Ѓон: 90% Етилен Винил Ацетат 10% Полиестер

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8974738-96
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8974687-96
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 195364_NU
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 50466504-272
4.620 МКД
Заштеда -30%
6.590 МКД
Големина
37
38
39
40
41