Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 8972067-73
Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 100% Полиестер, Постава: 100% Полиестер, Ѓон: 90% Етилен Винил Ацетат 10% Полиестер

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8974725-70
1.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8974740-70
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4994346-70
1.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8974684-70
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 8974693-70
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Големина
S
M
L