Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
MANGO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 87006705-99
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 100% Говедска кожа Постава: 100% Полиуретан Влошка: 100% Говедска кожа Ѓон: 100% Гума

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4992326-01
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 188682_BK
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41