Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
GEOX

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: D15LSA000CF-1007
4.290 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Geox Cross Sale May

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ YW0YW00174-0GU
3.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ RPL007579
2.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39