Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
DESIGUAL

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 21SSHP03-9019
4.890 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 55%Полиуретан 45%полиестер


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 21SSHP09-9019
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41