Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
TOMMY HILFIGER

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: EN0EN01379-YBR
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ WF310109A-01C
2.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 229170-642-114
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ A24G6W
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ RPL007654
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40