Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
HUGO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 50451987-402
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41/42
    *
  • 43/44
    *
  • 45/46
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% поливинилхлорид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 233015-753-17
1.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ U159VB000EK-4002
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ EM0EM00689-C87
3.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ GSS009389
2.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 50428976-405
3.990 МКД
Големина
41/42
43/44
45/46