Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
BOSS

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 50428976-100
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41/42
    *
  • 43/44
    *
  • 45/46
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% поливинилхлорид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 229817-627-51
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ Y02499P3859-1015
4.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ EM0EM00689-YBR
3.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ A24WNM
1.990 МКД
Големина
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12