Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ARISTOTELI BITSIANI

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1904042-032
3.490 МКД
2.443 МКД
1.954 МКД
Заштеда: 1.536 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 80%тревира 20%вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 163473-0221
7.290 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3834
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552720-13
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552711-10
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552706-11
2.290 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552705-11
1.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 162298-0217
7.290 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3432
3434
3634
3834
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ M7010792A-11S
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50458788-401
12.450 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A2BZA34-433
5.490 МКД
Големина
32
34
35
36
38
40
42
33
31
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A2C1832-433
5.490 МКД
Големина
32
34
35
36
38
40
42
33
31