Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ARISTOTELI BITSIANI

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1910042-125
3.490 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Провери достапност
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Состав 75%тревира 23%вискоза 2%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552707-13
2.290 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552703-13
2.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48