Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ARISTOTELI BITSIANI

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 0904042-011
3.490 МКД
2.443 МКД
2.443 МКД
Заштеда: 1.047 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
 • 62
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 80%тревира 20%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559192-46
2.799 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 160715-0222
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3634
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 160709-0025
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
3132
3234
3232
3332
3334
3432
3434
3634
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17199-0032
5.390 МКД
Големина
2932
3032
3132
3134
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3832
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559281-43
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559214-41
2.799 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559184-43
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553607-45
1.199 МКД
Заштеда -40%
1.999 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559176-43
2.299 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559141-43
2.799 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007491
8.490 МКД
Големина
3230
3130
3330
3430
3630
3032
3132
3232
3332
3432
3632
3832