Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ARISTOTELI BITSIANI

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 0915042-004
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 44
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
 • 62
  *
 • 64
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја БЕЖ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 87%памук 11%лен2%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 3203042-004
3.650 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0903042-004
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
62