Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ARISTOTELI BITSIANI

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 0915042-125
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 44
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
 • 62
  *
 • 64
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 87%памук 11%лен2%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559192-17
2.799 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0399310-15
1.999 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007781
8.490 МКД
Големина
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A2BYY32-G29
5.490 МКД
Големина
32
34
35
36
38
40
42
33
31
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0399310-17
1.999 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559141-12
2.799 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1910042-125
3.490 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0913042-002
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60