Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50478577-260
8.990 МКД
5.840 МКД
5.840 МКД
Заштеда: 3.150 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
8.990 МКД
5.840 МКД
5.840 МКД
Заштеда: 3.150 МКД
Извести ме за попуст
2
1