Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DAN JOHN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DJ001043
Isbn: I22P02-1363-SCABLU
3.990 МКД
2.799 МКД
2.519 МКД
Заштеда: 1.471 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 79% Најлон, 21% Спандекс
Trenutno nema komentara
3.990 МКД
2.799 МКД
2.519 МКД
Заштеда: 1.471 МКД
Извести ме за попуст
2
1