Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ПАНТАЛОНИ
DAN JOHN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DJ001023
Isbn: I22P31-1644-ARTTAUPE
3.990 МКД
2.389 МКД
2.389 МКД
Заштеда: 1.601 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% Памук, 2% Еластин
Trenutno nema komentara
3.990 МКД
2.389 МКД
2.389 МКД
Заштеда: 1.601 МКД
Извести ме за попуст
2
1