Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
HUGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50478266-001
10.990 МКД
6.590 МКД
5.931 МКД
Заштеда: 5.059 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Волна 23% Рециклиран Полиестер 5% Еластин
Trenutno nema komentara
10.990 МКД
6.590 МКД
5.931 МКД
Заштеда: 5.059 МКД
Извести ме за попуст
2
1