Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 37065968-08
Šifra proizvođača: 37065968
1.990 МКД
1.290 МКД
1.161 МКД
Заштеда: 829 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Полиестер 05% Еластин

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
1.290 МКД
1.161 МКД
Заштеда: 829 МКД
Извести ме за попуст
2
1