Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ARISTOTELI BITSIANI

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 0911042-032
3.490 МКД
2.443 МКД
1.954 МКД
Заштеда: 1.536 МКД
Провери достапност
 • 44
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
 • 62
  *
 • 64
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Состав 75%Тревира23%Рај2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552707-13
2.290 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552703-13
2.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL006520
2.757 МКД
Заштеда -70%
9.190 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832