Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 37005135-94
Šifra proizvođača: 37005135
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64% Полиестер 34% Вискоза 02% Еластин

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1