Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50473697-260
13.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 48
    48
  • 50
    50
  • 52
    52
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 54% лиоцел 45% лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004757-09
2.990 МКД
Големина
38
40
42
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37064031-08
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014014-08
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50472711-275
10.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37040552-08
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50469760-272
4.232 МКД
Заштеда -60%
5.290 МКД
10.590 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
1.839 МКД
Заштеда -44%
2.299 МКД
3.290 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012608
5.290 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
3229
3029
3129
3329
3429
3629