Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50472711-275
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 99% памук 1 % еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004757-09
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ DM0DM13492-ACMR
6.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37064031-08
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554926-51
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50473697-260
13.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554923-51
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554924-51
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37040552-08
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50469760-272
5.290 МКД
Заштеда -50%
10.590 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.299 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012608
5.290 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
3229
3029
3129
3329
3429
3629
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559346-34
800 МКД
Заштеда -60%
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL