Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
LYLE & SCOTT

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: TR1301V-W485
5.890 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 3032
  3032
 • 3232
  3232
 • 3432
  3432
 • 3632
  3632
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд LYLE & SCOTT
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98%Памук 2%еластин..
Trenutno nema komentara

Слични производи