Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1554922-44
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
SPF -20% FW22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL010070
7.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37084055-96
2.990 МКД
Големина
36
40
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50470995-081
8.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A5MAC34-033
6.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37085918-94
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014754-93
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014014-92
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004007-96
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 167137-0135
6.490 МКД
Големина
3434
3132
3332
3234
3634
3334
3232