Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SCOTCH&SODA

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 167137-0135
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3434
  3434
 • 3132
  3132
 • 3332
  3332
 • 3234
  3234
 • 3634
  3634
 • 3334
  3334
 • 3232
  3232
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96%Полиестер 4%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL010070
7.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37084055-96
2.990 МКД
Големина
36
40
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50470995-081
8.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A5MAC34-033
6.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37085918-94
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014754-93
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014014-92
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004007-96
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46