Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
HUGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50470892-001
9.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 3232
  3232
 • 3332
  3332
 • 3132
  3132
 • 3432
  3432
 • 3532
  3532
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 91% Полиамид 9% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37040786-99
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553709-01
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50466829-001
8.792 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553706-01
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50467891-001
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ J30J319650-BEH
5.290 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553698-01
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553707-01
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553694-01
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27075910-99
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27067601-99
2.490 МКД
Заштеда -17%
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553692-01
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50