Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 27006308-CG
2.990 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 91% Полиестер 09% Вискоза Постава: 83% Полиестер 17% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37020377-30
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL009565
5.890 МКД
Заштеда -31%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27017119-30
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27074011-35
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27074011-32
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27045805-30
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27053705-32
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27091080-TA
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27071138-32
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27071137-28
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 192050_BN
1.374 МКД
Заштеда -40%
2.290 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87027650-30
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L