Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
TRUSSARDI JEANS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: TRJ000121
Isbn: 56P00316-1T005794-P075

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 53%Полиестер 43%волна 4%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37020377-85
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50467024-691
6.712 МКД
Заштеда -44%
8.390 МКД
11.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27024756-85
981 МКД
Заштеда -34%
1.090 МКД
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012121
3.352 МКД
Заштеда -44%
4.190 МКД
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS009676
2.397 МКД
Заштеда -70%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS007644
3.117 МКД
Заштеда -70%
10.390 МКД
Големина
38
40
42