Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SCOTCH&SODA

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 166112-0112
Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 26
  26
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 52%Вискоза 48%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50478441-422
12.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS009734
2.547 МКД
Заштеда -70%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87030556-52
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL005837
3.297 МКД
Заштеда -70%
10.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M