Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1553695-11
2.990 МКД
2.093 МКД
2.093 МКД
Заштеда: 897 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37040786-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50473680-404
11.490 МКД
Големина
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37071272-56
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37040552-56
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0393665-10
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ M7010772A-XUW
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
3234
3434
Sačuvano u omiljne
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50469549-404
8.792 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50468723-413
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27017728-56
2.190 МКД
Заштеда -27%
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46