Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 27024756-06
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80% Вискоза 20% Тенцел/Лиоцел

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37000593-08
1.490 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6833942-36
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27097133-08
2.490 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27027890-09
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012691
4.950 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27094023-05
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6833917-52
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27067105-06
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27085771-08
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27085764-06
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6W1PJ1360000-B26
6.590 МКД
Заштеда -40%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27013706-09
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42