Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
GUESS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: GSS012196
Isbn: W2GB41WEDR0-G8CR

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 56% Лиоцел 42% Памук 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37050399-43
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27051152-49
1.521 МКД
Заштеда -39%
1.690 МКД
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17055921-43
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17025927-43
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6N1PJ3390000-E19
3.657 МКД
Заштеда -70%
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87012885-42
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87022884-43
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87071032-48
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L