Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 27083253-40
Šifra proizvođača: 27083253

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РЕЗЕДА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75% Полиестер 19% Вискоза 06% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012091
3.672 МКД
Заштеда -44%
4.590 МКД
6.590 МКД
Големина
2529
2629
2729
2829
2929
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27083262-40
1.071 МКД
Заштеда -46%
1.190 МКД
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL