Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 27061103-15
890 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 6-9 Месеци
    6-9 Месеци
  • 3-6 Месеци
    3-6 Месеци
  • 1-3 Месеци
    1-3 Месеци
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол НОВОРОДЕНЧИЊА
Боја ОКЕР
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Памук 40% Акрил

Trenutno nema komentara