ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 67040086-99
1.290 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 76%Вискоза21%Полиамид3%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67029220-92
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67959206-TC
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67929220-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77130108-69
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77130108-99
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67019604-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67029211-44
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67029211-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67005920-85
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67005920-05
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
string(0) ""
string(0) ""